فیلم کارگاه آموزشی فشرده گزارش نویسی مهندسان ناظر با آموزش روش های تبرئه شدن ناظر

بر اساس قوانین شهرداری و نظام مهندسی کنترل ساختمان، کنترل عملیات اجرایی مطابق با مجموعه مقررات ملی ساختمان، پروانه ساخت و نقشه‌های اجرایی از وظایف مهندسان ناظر است.

مهندسان ناظر بسیاری بدلیل عدم رعایت اصول گزارش نویسی، گرفتار زندان و یا مجبور به پرداخت مبالغ زیادی به عنوان دیه و یا جریمه نقدی شده اند. بدین جهت گزارش مهندس ناظر به شهرداری از اهمیت بالایی برخوردار است. گزارش ناظر به شهرداری تنها راه جهت دفاع مهندس در محاکم قضایی است.

این کارگاه آموزشی فشرده گزارش نویسی مسئولیت های مهم حقوقی کیفری و انتظامی مهندسین ناظر ، طراح و مجری تشریح میگردد و پرونده های حوادث ساختمانی و آسیب شناسی آنها بازخوانی شده و نکات مهم این پرونده ها تشریح میگردد و نحوه نوشتن گزارش آموزش داده خواهد شد.بدون شک این کارگاه آموزشی سبب افزایش سطح اطلاعات حقوقی مهندسان شده و از ایجاد مشکلات احتمالی بسیاری برای مهندسان جلوگیری میکند.

در این کارگاه آموزشی فشرده دوره ی 200 ساعته ی مهندس رضوی را به صورت خیلی خلاصه و مفید در مدت 11 ساعت نکات مهم گزارش نویسی تدریس میگردد.

تهیه و دیدن این فیلم آموزشی بسیار مفید را به تمام مهندسان عمران که قصد نظارت ساختمان را در حال و یا آینده دارند بشدت توصیه میکنیم.


جهت ثبت نام در این دوره آموزشی لطفا فرم ثبت نام را بدون پرداخت وجه پر کنید

در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد شبکه های اجتماعی ما شوید :

اینستاگرام : civil_tanbakoochi

تلگرام : tanbakoochisound

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

دفتر مرکزی : 22385563-021 مدیر آموزش : 09128884279 کارشناس آموزش : 09128894279

 
افراد آنلاين
•ما• •6 مهمان• •آنلاین داریم•
آمار اين وب سايت
نظر سنجی
کدام دوره از دوره های گروه آموزشی تنباکوچی از کیفیت بهتری برخوردار است؟