گروه آموزشی تنباکوچی فعالیت خود را از سال 1388 با برگزاری دوره های آموزشی تخصصی مهندسی زلزله شروع کرد.

ویژگی مهم این دوره های آموزشی ارائه آنها با بیانی بسیار ساده است.

مهمترین و جامع ترین دوره آموزشی که مبانی و مفاهیم اصلی لرزه ای را مطرح میکند و پیش نیاز بسیاری از دوره های آموزشی دیگر میباشد ، دوره جامع تحلیل غیرخطی و بهسازی لرزه ای سازه ها در Sap2000 و Etabs با تدریس مهندس رضا تنباکوچی است.

در این دوره آموزش مفاهیم اصلی و پایه ای مهندسی زلزله و تحلیل های غیرخطی سازه ها به طور کامل و جامع آموزش داده میشود. هدف اصلی از برگزاری این دوره آموزش انتقال کامل و صحیح مفاهیم لرزه ای است.

از مهمترین ویژگیهای این دوره آموزش میتوان به طرح پیچیده ترین مطالب علمی با بیانی بسیار ساده و نداشتن پیش نیاز اشاره کرد که قابل استفاده برای تمامی مهندسان با هر سطح علمی خواهد بود.

این گروه آموزشی با استفاده از اساتید مجرب تلاش میکند دوره های آموزشی تخصصی مهندسی زلزله را در نرم افزارهای مختلف و با بیانی بسیار ساده برگزار نماید

از دیگر فعالیت های این گروه آموزشی میتوان به بهسازی لرزه ای پروژه ها ، برگزاری همایش ها و بازدیدهای علمی و ترجمه متون تخصصی عمران اشاره کرد.

در این آشفته بازار که دوره های آموزشی مختلفی با کیفیت بسیار پایین برگزار میگردد و شرکت کنندگان پس از پایان دوره هیچ نتیجه ای نمیگیرند ، از افتخارات گروه آموزشی تنباکوچی آن است که در پایان این دوره های آموزشی ، دانش آموختگان به چنان تسلطی دست پیدا میکنند که توانایی تدریس دارند و در حال حاضر تعداد زیادی از مدرسان فعلی در این زمینه ، دانش آموخته این گروه آموزشی هستند.

گروه آموزشی تنباکوچی ضمن حمایت کامل از آن عزیزان ، امیدوار است تمام دانش آموختگان ، مدرس این مفاهیم علمی شوند تا همگی با هم بتوانیم دست در دست یکدیگر سطح علمی جامعه مهندسی را بالا برده و آنان را با جدیدترین مفاهیم علمی و روشهای نوین تحلیل و طراحی سازه ها آشنا ساخته و در جهت سازندگی و آبادانی سرزمین دوست داشتنیمان ، ایران گام برداریم.


 
افراد آنلاين
•ما• •2 مهمان• •آنلاین داریم•
آمار اين وب سايت
نظر سنجی
کدام دوره از دوره های گروه آموزشی تنباکوچی از کیفیت بهتری برخوردار است؟