میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

مفصل پلاستیک
(1 ، بازدید کننده) (1) میهمان
بحث و بررسی در خصوص مباحثی که مرتبط با مجموعه های دیگر نیست
  • صفحه:
  • 1

نامِ بحث: مفصل پلاستیک

مفصل پلاستیک نامشخص #1

• خردمند نسب
  • ( کاربر )
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 2
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
سلام من برا تحلیل تاریخچه زمانی با سپ نیاز به تعریف مفصل پلاستیک در سازه بتنی دارم، باید برا تعریف مفصل پلاستیک چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه فایلی باشه که آموزش داخل باشه ممنون میشم

باسخ‌به: مفصل پلاستیک نامشخص #2

خردمند نسب نوشته است:
سلام من برا تحلیل تاریخچه زمانی با سپ نیاز به تعریف مفصل پلاستیک در سازه بتنی دارم، باید برا تعریف مفصل پلاستیک چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه فایلی باشه که آموزش داخل باشه ممنون میشم

سلام
با توجه به نحوه سوال شما متوجه شدم که شمابرای تعریف مفاصل پلاستیک نیاز به کمک دارید. چون پروسه ان طولانی است و شما باید براساس نوع تلاشی که در عضو بوجود می آید، مفصل پلاستیک تعریف نمایید، توصیه میکنم از کلاس آموزشی یا کتب در این زمینه استفاده نمایید.
آخرین ویرایش: نامشخص نویسنده : طامه- مدرس دوره اپنسیس.

باسخ‌به: مفصل پلاستیک نامشخص #3

• خردمند نسب
  • ( کاربر )
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 2
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
طامه- مدرس دوره اپنسیس نوشته است:
خردمند نسب نوشته است:

سلام
با توجه به نحوه سوال شما متوجه شدم که شمابرای تعریف مفاصل پلاستیک نیاز به کمک دارید. چون پروسه ان طولانی است و شما باید براساس نوع تلاشی که در عضو بوجود می آید، مفصل پلاستیک تعریف نمایید، توصیه میکنم از کلاس آموزشی یا کتب در این زمینه استفاده نمایید.

من خیلی وقتم کمه کلاس نمیتونم برم ، شما کتابی نمیتونین معرفیرکنین تو این زمینه؟؟؟؟؟

باسخ‌به: مفصل پلاستیک نامشخص #4

• تنباکوچی
  • ( مدیر )
  • غایب
  • مدیرِ کل
  • تعدادِ ارسال‌ها: 248
  • کارما (امتیازِ ویژه): 12
خردمند نسب نوشته است:
طامه- مدرس دوره اپنسیس نوشته است:
خردمند نسب نوشته است:

سلام

من خیلی وقتم کمه کلاس نمیتونم برم ، شما کتابی نمیتونین معرفیرکنین تو این زمینه؟؟؟؟؟

با سلام مهندس عزیز تعریف مفاصل پلاستیک خصوصا در سازه های بتنی پیچیدگی زیادی دارد خصوصا اگر بخواهید مطابق با نشریه 360 جدید تعریف کنید که برای شکل پذیری ستونها تیپ های مختلفی را تعریف کرده است شما میتوانید از جلسات خصوصی آموزشی برای حل این مشکل استفاده کنید
www.tanbakoochi.com/farsi/index.php?opti...;id=54&Itemid=71
گروه آموزشی تنباکوچی
  • صفحه:
  • 1

قدرت گرفته از کیوننا فارسی / محصول گروه سی‌ام‌اس فارسی

این صفحه در: 0.14 ثانیه ایجاد شده است
افراد آنلاين
ما 6 مهمان آنلاین داریم
آمار اين وب سايت
نظر سنجی
کدام دوره از دوره های گروه آموزشی تنباکوچی از کیفیت بهتری برخوردار است؟