- شرکت کنندگان در دوره های آموزشی میتوانند سوالات و اشکالات خود را در خصوص مباحث کلاس در تالار گفتگو مطرح کرده و با سایر شرکت کنندگان مباحثه کنند.درصورت نیاز مدرس دوره و یا مدیر سایت پاسخ لازم را ارائه خواهد کرد.

- شرکت کنندگان در دوره آموزش تحلیل غیرخطی و بهسازی لرزه ای سازه ها میبایست با آمادگی کامل در سرکلاس حاضر شده و به سوالات پاسخ دهند چنانچه آمادگی خوبی در پاسخ به سوالات نداشته باشند به مصاحبه برای گرفتن گواهی شرکت در دوره دعوت نخواهند شد.

- تمامی شرکت کنندگان در دوره های تحلیل غیرخطی و بهسازی لرزه ای سازه ها توجه داشته باشند که در روز بررسی پروژه ها فایل انجام پروژه را بر روی فلش داشته باشند.

-شرکت کنندگان در دوره های تحلیل غیرخطی و بهسازی لرزه ای سازه ها که به مصاحبه دعوت شدند دقت داشته باشند که مورخ 1394/5/15 ساعت 17 با امادگی کامل در محل دفتر مرکزی گروه آموزشی حاضر باشند. چنانچه بتوانند مصاحبه را با موفقیت بگذرانند موفق به دریافت گواهی دوره خواهند شد.

-شرکت کنندگان در دوره های بیست و سوم ( شهر ارومیه ) و بیست و چهارم ( شهر مشهد ) تحلیل غیرخطی و بهسازی لرزه ای سازه ها  دقت داشته باشند آخرین فرصت برای ارسال پروژه تکمیل شده شماره 3 به ادرس ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید پانزدهم مرداد ماه میباشد.تاریخ مذکور به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و کسانی که تا تاریخ مذکور پروژه تکمیل شده سه را ارسال نکنند قطعا به مصاحبه دعوت نخواهند شد.

 
افراد آنلاين
ما 42 مهمان آنلاین داریم
آمار اين وب سايت
نظر سنجی
کدام دوره از دوره های گروه آموزشی تنباکوچی از کیفیت بهتری برخوردار است؟